Zabieg dźwiękami mis

misy

Człowiek zbudowany jest przede wszystkim z wody. Woda ta pełni mnóstwo funkcji w organizmie.

Na podstawie doświadczeń , polegających na wykorzystaniu fal częstotliwości dźwięków słyszalnych i niesłyszalnych udowodniono, że wibracje te mają wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu.

Dźwięk działa regenerująco , wzmacniająco i relaksująco . Misy posiadają całe spektrum dźwięków o różnych częstotliwościach, które potrafią dotrzeć do każdej naszej komórki i ją „dostroić” do odpowiedniej wysokości. To powoduje, że człowiek staje się bardziej zrelaksowany, spokojny, a co za tym idzie- organizm zaczyna się regenerować.

Terapię dźwiękiem mis tybetańskich wprowadził do Europy  pod koniec lat osiemdziesiątych niemiecki inżynier fizyk i radiesteta Peter Hess, który podróżując po Tybecie, Nepalu i Indiach doświadczył uzdrawiającego i oczyszczającego oddziaływania dźwięku.

Większość osób w obecnych czasach żyje bardzo szybko. Ciągle zapracowani, zmęczeni, żyjemy w ciągłym stresie. Potrzebujemy odpoczynku i wytchnienia, niestety często nawet nie wiemy jak to osiągnąć. Doskonałym sposobem na zaznanie głębokiego relaksu jest masaż dźwiękiem.

Czas trwania zabiegu: 40 – 45 min.

Przez cały czas zabiegu leżysz wygodnie w ubraniu, przykryty/a kocem. Misy kładzione są na różnych częściach ciała i wokół a dźwięk wydobywa się pod wpływem delikatnych uderzeń pałeczką.

W czym pomaga ( między innymi):

  • likwiduje napięcia (np. karku i pleców),
  • usuwa bóle głowy,
  • reguluje przemianę materii,
  • uwalnia od skurczów,
  • uspokaja i pogłębia oddech,
  • poprawia zdolność koncentracji,
  • stymuluje prace układu nerwowego,

Zabiegi stosuje się m.in. w przypadkach autyzmu albo po wylewie.

zarezerwuj online termin zabiegu