Współpraca

Sławomir Hajda- Terapeuta  uzależnień 

Nazywam się Sławomir Hajda i jestem dyplomowanym terapeutą uzależnień.
Psychologia jest tą dziedzina życia, która interesowała mnie od zawsze. Poprzez różnego rodzaju szkolenia i warsztaty, m.in. Program Rozwoju Osobistego oraz własną terapię, poszukiwałem swojej życiowej drogi. Kilkanaście lat temu zainteresowania swoje skupiłem na problemie uzależnień. Dlatego też następnym i naturalnym etapem mojego życia było Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Staż kliniczny odbylem na Oddziale uzależnień znanego Szpitala Psychiatrycznego „Dziekanka” w Gnieznie. Po jego ukończeniu swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując m.in. w Poradni Leczenia Uzależnień w Śremie,  Poznańskim Ośrodku dla Bezdomnych,  Domu Opieki Społecznej,  Zakładzie Karnym w Gębarzewie i praktyce prywatnej.
Wiem, jak łatwo można popaść w uzależnienie, ale potrafię pomóc ludziom, którzy potrzebują pomocy i chcą się leczyć. Mam w sobie wiele empatii i wiem, że potrafię zbudować dobre relacje z moimi pacjentami. Specjalizuję się w pracy indywidualnej z pacjentem, a także w terapii grupowej z ludźmi uzależnionymi.
Zajmuję się uzależnieniami od:
alkoholu
narkotyków
leków
hazardu
seksu
i innych.
Pracuję także z rodzinami osób uzależnionych, które nie radzą sobie z chorobą swoich bliskich (współuzależnienie).
Jeżeli uważasz, że masz problem z używkami lub zachowaniami, to ja jestem osobą, która Tobie pomoże!
Prywatnie: żonaty, dumny z wnuka  prowadzącego własną firmę.. Interesuję się polityką, lubię dobre filmy (thrillery i dramaty), seriale typu „House of Cards” oraz książki (czytam dużo) o podobnej tematyce. Uwielbiam morze i las o każdej porze roku.

Cennik usług terapeutycznych
Konsultacja terapeutyczna 120 – 150 zł / 50-60 min
Sesja terapeutyczna 110 zł/ 50 min
Terapia grupowa 50 – 70 zł/ 2,5 godziny
Płatność za w/w terapie gotówką

Sesja online 150 zł/60 min
-płatność przelewem po uprzednim uzgodnieniu tel/sms terminu, daty i godziny, w przypadku nie stwierdzenia wpłaty, sesja się nie odbędzie.

Ceny mogą podlegać negocjacji przy stałej długoterminowej pracy terapeutycznej
Pomagam pacjentom w dostaniu się do stacjonarnego ośrodka leczenia uzależnień, z którym współpracuję.
Kontakt
e-mail: slawomir.hajda@gmail.com
tel: 723975110