Dwupunkt

matryca_dyplom

Matryca energetyczna/Dwupunkt

Możesz robić wszystko, o czym tylko marzysz. Nie pozwól, by na odkryciu tego upłynęło Ci całe życie…

Jesteś gotów wziąć odpowiedzialność za swoje życie i zacząć spełniać swoje nawet najskrytsze marzenia? To wspaniałe uczucie świadomie spojrzeć na siebie i na rzeczywistość, przekroczyć granice dotychczasowych możliwości, porzucić szkodliwe programy i kody, które nam wpojono, i wejść na drogę świadomej kreacji dalszego – osobistego i zawodowego życia.

Jeśli w Twoim bagażu życiowych doświadczeń jest już bezskuteczna próba zmiany życia, to z pewnością nie zdecydowałeś się jeszcze na (trudne tylko z nazwy!) warsztaty transformacji kwantowej metodą dwupunktu.

Wiesz na pewno, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Osobistego spełnienia jesteś w stanie doświadczyć gdy świadomie rozluźnisz się i odpuścisz dalsze podążanie drogą wzorców, które jak się przekonasz – wcale nie są Twoje. W atmosferze jasnej, dobrej i serdecznej następuje usuwanie wewnętrznych blokad. Pojawi się najczystsza energia i możliwości kreacji i realizacji własnych marzeń. Wszyscy różnimy się od siebie mając bardzo indywidualną historię życia, ale jako istoty duchowe podlegamy uniwersalnym prawom, do których dostęp jest dziś w Twoim zasięgu.

Zapraszam na dwa weekendowe spotkania z transformacją kwantową:

SPOTKANIE PIERWSZE: postrzeganie rzeczywistości przez pryzmat fizyki kwantowej, teoretyczne i praktyczne wprowadzenie do technik transformacji, zapoznanie z dwupunktem – zasadami działania i wpływania na otaczający nas świat oraz potencjałem pomocy nam w procesie zmiany rzeczywistości na przez nas pożądaną.

SPOTKANIE DRUGIE: świadome utrwalenie i ugruntowanie poznanych technik transformacji kwantowej, zapoznanie z kolejnymi technikami transformacji i rozwiązywanie dylematów związanych z ich stosowaniem, kontynuacja optymalizująca osiągnięcie osobistego sukcesu.

  • Spotkania odbędą się po wakacjach 2015 r., w miastach: Londyn, Warszawa, Poznań, Łódź. Terminy i informacje o opłatach już wkrótce na stronie: www.czakry.com.pl / zgłoszenia na email: kati2502@tlen.pl.